Доставка


Mēs piedāvājam saņemt preci birojā un arī piegādi visā Latvijā!
  • Personīgi ierodoties Koleta.lv veikalā - birojā, Rīgā,  Daugavgrīvas ielā 31b, 2.stāvā 203.kabinetā. Veikala  darba dienās no 9:00 – 17:00, vai iepriekš vienojoties par citu laiku, pa tālruņiem 67463807, 28694499. Saņemot preces veikalā  piegādes maksa netiek piemērota. Veikalā samaksu par precēm var veikt skaidrā naudā vai iepriekš ar bankas pārskaitījumu.
  •  Izmantojot kurjera pakalpojumus, pakalpojums pieejams  Visā Latvijā un pakalpojuma cena ir atkarīga no preces svara, standarta sūtījums līdz 3 kg, cena Ls 3. Klients norēķinās par preci ar bankas pārskaitījuma un pēc naudas saņemšanas Koleta.lv nodod preci kurjeram, kas to piegādā 3 darba dienu laikā. Smagāku sūtījumu izmaksas tiek saskaņotas individuāli ar katru klientu atsevišķi.
  • Izmantojot SIA "PostSevice" starpniecību, pēc norēķināšanās par preci ar bankas pārskaitījuma starpniecību, prece tiek piegādāta 2 dienas laikā norādītajā pasta stacijā.Cena Ls 3.
 
  •  Izmantojot VAS „Latvijas Pasts” starpniecību, pēc rēķina apmaksas klientam tiek nosūtīta prece 2 dienas laikā uz norādīto adresi. Pakalpojuma cena Ls 3, ja paka ir lielgabarīta vai kopējais svars pārsniedz 5kg, tad cena par pakalpojumu ir Ls 10. Piegādes laiks 1 nedēļa.
© 2011 SIA "KEEP"
mājas lapas
; ;